Strona Główna
07/10/2021
Biuletyn
12/07/2022

Turystyka

W trakcie całego roku nasi związkowcy mają możliwość skorzystania z wycieczek lub rajdów, w których organizację zaangażowani są czy to przewodniczący Komisji Oddziałowych czy koordynatorzy wycieczek będący członkami Solidarności. Do cyklicznych corocznych wyjazdów należy zaliczyć rajdy, w tym Rajd Hutnika, Rajd Walcownika czy Koksownika. Organizacją wycieczek górskich zajmuje się koordynator wycieczek Ryszard Wawiórko, posiadający uprawnienia przewodnika (tel. 793 539 904, e-mail: [email protected]). On też opracowuje programy innych wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przynajmniej raz w roku. W kategorii „turystyka” mieszczą się też wycieczki ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i obiektów, jak np. wyprawy do kopalni soli w Wieliczce i Bochni oraz wyjazdy na imprezy sportowe typu konkursy skoków narciarskich czy Bieg Piastów.

MOZ NSZZ „Solidarność” AMP S.A. – Kraków zaprasza do uczestnictwa w wycieczkach, które będą ogłaszane w związkowym biuletynie (NBS) oraz na stronie internetowej (poniżej)

Wszelkich informacji na temat wrześniowej (08 – 17.09.2023) wycieczki górskiej do Macedonii Północnej „Serce Bałkanów” udziela koordynator Ryszard Wawiórko, tel. 793 539 904

Specjalną Ofertę dla Członków Solidarności NSZZ SOLIDARNOŚĆ Region Małopolski przygotowało Biuro sprzedaży turystycznej NEPTUN z Lublina. Oferują oni po cenach promocyjnych wypoczynek nad jeziorem Selmęt Wielki na Mazurach osobom, które okażą ważną legitymację członka związku. Poniżej ulotki z ofertą

Osoby uprawnione do korzystania z ZFŚS mogą starać się o dofinansowanie do kosztów wycieczki zależnie od dochodu na osobę w rodzinie (przysługuje limit 16 dni z dofinansowaniem). W plikach do pobrania znajduje się Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla pracowników AMP S.A. na dany rok.