W trakcie całego roku nasi związkowcy mają możliwość skorzystania z wycieczek lub rajdów, w których organizację zaangażowani są czy to przewodniczący Komisji Oddziałowych czy koordynatorzy wycieczek będący członkami Solidarności. Do cyklicznych corocznych wyjazdów należy zaliczyć rajdy, w tym Rajd Hutnika, Rajd Walcownika czy Koksownika. Organizacją wycieczek górskich zajmuje się koordynator wycieczek Ryszard Wawiórko, posiadający uprawnienia przewodnika (tel. 793 539 904, e-mail: [email protected]). On też opracowuje programy innych wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przynajmniej raz w roku. W kategorii „turystyka” mieszczą się też wycieczki ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i obiektów, jak np. wyprawy do kopalni soli w Wieliczce i Bochni oraz wyjazdy na imprezy sportowe typu konkursy skoków narciarskich czy Bieg Piastów.

Sezon turystyczny 2022 r.

MOZ NSZZ „Solidarność” AMP S.A. – Kraków zaprasza do uczestnictwa w wycieczkach, które każdorazowo będą ogłaszane w związkowym biuletynie (NBS) oraz na stronie internetowej (poniżej)

UWAGA – informacji udziela i Zapisy na ww. wycieczkę do Chorwacji przyjmuje Ryszard Wawiórko

Osoby uprawnione do korzystania z ZFŚS mogą starać się o dofinansowanie do kosztów wycieczki zależnie od dochodu na osobę w rodzinie (przysługuje limit 16 dni z dofinansowaniem). Informacje o wycieczkach są zamieszczane na bieżąco w NBS. W plikach do pobrania znajduje się Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla pracowników AMP S.A. na dany rok.